Intertyres Sp. z o.o.

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Inter Tyres Sp. z o.o. 39-200 Dębica ul. Mościckiego 13B. Tel/fax: : 014 676 03 99  NIP: 868-180-71-03  REGON 120078029 KRS 0000238036  Kapitał założycielski: 252.000 PLN. 
 2. Zamówienia na produkty oferowane przez Inter Tyres Sp. z o.o. można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.intertyres.pl
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną. 
 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską. 
 9. Koszty dostarczenia:  Koszty przesyłki są przedstawione w regulaminie warunków dostaw dla złożonych zamówień.
 10. Ceny w Sklepie Internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji